برای دانلود روی لینک دانلود راست کلیک کرده و ذخیره و یا بارگیری پیوند را بزنید

سوالات متداول

خدمات رایگان بوکیها شامل چه مواردی می شود ؟

با درود ! خدمات رایگان بوکیها مانند سابق و طبق روال قبل ادامه خواهد داشت و هیچ تغییری در ساختار آن ایجاد نخواهد شد . فایل کتابهای قدیمی و در کل کتاب هایی که در بخش وبلاگ قرار دارد چه در گذشته اضافه شده باشد و چه در آینده بصورت رایگان خواهد بود و شما میتوانید از منوی بالای سایت (بخش کتابهای رایگان ) به آن دسترسی داشته باشید .

آیا امکان ویرایش مشخصات کاربری و ایمیل من وجود دارد؟

بله شما می‏‌توانید مشخصات کاربری خود را ویرایش کنید. برای این کار باید با وارد کردن پست الکترونیکی و کلمه عبور، وارد حساب کاربری خود بشوید، سپس با کلیک روی گزینه "پروفایل من" به صفحه‏‌ای منتقل می‏‌شوید که در بخش "اطلاعات کاربر" امکان "ویرایش اطلاعات" وجود دارد.

چرا با وجود درخواست من برای تغییر رمز حساب کاربری، لینک آن برای من ایمیل نشده است؟

لطفاً ایمیل‌های اسپم(spam) خود را چک کنید. به ویژه ایمیل‌های ارسال شده به حساب‏‌های کاربری gmail گاهی spam می‌شوند. توجه داشته باشید که link تغییر رمز برای شما ارسال می‏‌شود نه خود رمز.

آیا می‌‏توانم به اطلاعات خریدهای قبلی خود دسترسی داشته باشم؟

برای دسترسی به اطلاعات خریدهای قبلی، باید با حساب کاربری خود وارد شوید، سپس روی گزینه "سفارشات من" کلیک کنید تا سوابق خرید شما نشان داده ‏شود. برای ورد به حساب کاربری میتوانید از بخش تعبیه شده با نام حساب کاربری در بالای سایت اقدام نمایید

آیا در تمام ساعات شبانه روز می‌توانم سفارش خود را ثبت کنم؟

شما در 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته می‌‏توانید سفارش خود را ثبت کنید.

از وضعیت سفارشی که ثبت کرده‏‌ام، چگونه می‌‏توانم مطلع شوم؟

از طریق کد پیگیری سفارش که بعد از خرید در اختیار شما قرار میگیرد و از طریق بخش (رهگیری سفارشات) که در منوی بخش کاربری در پایین سایت قابل مشاهده است .

می‏‌توانم سفارشم را تلفنی ثبت کنم؟

بله این امکان وجود دارد ولی توصیه ی ما به عزیزانی که توانایی ثبت سفارش از طریق سایت را دارند این هست که از این طریق اقدام نموده تا فاکتور خرید را بتوانیم در اختیارش ایشان قرار داده و سابقه ی خرید هایتان را بتوانید در منوی کاربری داشته باشید . اما چنانچه اصرار به سفارش تلفنی دارید میتوانید از طریق شماره ی 09301402740 اقدام به ثبت سفارش نمایید.

 

در صورتی که سوالی دارید که پاسخش را در این برگه نیافتید میتوانید از طریق تلفن ۰۹۳۰۱۴۰۲۷۴۰ و یا تلگرام [@bookiha] اقدام نمایید.

توسط
تومان