برای دانلود روی لینک دانلود راست کلیک کرده و ذخیره و یا بارگیری پیوند را بزنید

حمایت مالی

با درود !

بوکیها با هزینه ی شخصی و بدون درآمد مستقیم از این بخش اداره و سالها بصورت رایگان خدمت رسانی نموده و همچنان نیز با قدرت به رسالت خویش ادامه داده و تمام تلاشش را میکند تا بصورت رایگان در کنار شما عزیزان بماند!

بوکیها جهت حفظ کیفیت خدمت رسانی و جلوگیری از ایجاد مزاحمت از گرفتن تبلیغات خودداری نموده و هزینه های نگهداری سرورها و موارد دیگر را شخضا و بدون هییچ چشمداشتی تقبل نموده و همچنان نیز با افتخار بصورت رایگان میزبان شما عزیزان خواهد بود !

این صفحه صرفا برای آن دسته از عزیزانی که مایل بودند جهت ارتقاء سخت افزار و کیفیت خدمات رسانی در کنار ما باشند ایجاد شده است .

توجه : در مقدار ( مبلغ ) همیاری هیچ محدودیتی نخواهد بود و شما میتوانید از ۱۰۰۰ تومان 🙂 به بالا برای سایت خودتان هزینه نمایید .

عزیزانی که مایل هستند ما را در تامین هزینه های سرور ها و بروزرسانی آرشیو کتابها یاری کنند میتوانند از فرم زیر اقدام نموده و حامی ما باشند در این مسیر 🙂

فقط کافیست فرم مربوطه را تکمیل نموده و کلید پرداخت را بزنید تا به درگاه بانکی متصل شوید 🙂

در صورت نیاز میتوانید از شماره کارت ( ۶۰۳۷٫۶۹۱۵٫۸۳۰۵٫۷۴۴۳ ) بانک صادرات و یا شماره کارت (۶۰۳۷٫۹۹۷۱٫۳۵۶۱٫۹۷۴۱) بانک ملی به نام وحید ذولی نژاد جهت حمایت اقدام نمایید .


تومان
درگاه پرداخت


 

توسط
تومان