برای دانلود روی لینک دانلود راست کلیک کرده و ذخیره و یا بارگیری پیوند را بزنید

دانلود کتاب بر بالهای پندار نوشته آندره موروا در بوکیها(متن اصلی )

بر بالهای پندار آندره موروا

درباره کتاب : کتاب حاضر که نام اصلی آن «نه فرشته و نه دیو» است، ره آورد سیر و سفر تاریخی نویسنده از شهر کوچک آبه ویل است. دیدار این شهرک قدیمی با برج و باروها و کلیساها و مردم خوب و مسالمت جوی آن، او را به فکر نوشتن رمانی درباره وقایع دوران حکومت امپراتوری دوم فرانسه در آن سرزمین انداخت. او که می خواست بر روی حیات مردم آن شهر آرام در رهگذرهای پرآشوب انقلاب مطالعه کند با مراجعه به شهرداری و بخشداری محل و بایگانی آن به حوادث شگفت انگیزی دست یافت که هرگز خود آنرا تصور نکرده بود.

آندره موروا مقاله‌ و داستان نویس قرن نوزدهم میلادی اهل فرانسه است. وی در جنگ جهانی اول از طرف ارتش فرانسه به سمت رابط و مترجم در بین نیروهای فرانسه و انگلیس انتخاب شد. از این رو با روحیات انگلیسی‌ها از نزدیک آشنایی یافت و این آشنایی باعث شد که طی مدت سی‌ سال، آثار ادبی، تاریخی و تحقیقی گوناگونی درباره انگلستان بنویسد. بهترین آثار او در این زمان، رمان «خاموشیهای سرهنگ برامبل» و گفتگوهای «دکتر اُ. گریدی» است؛ شرح حالی طنزآمیر و سرگرم کننده از یاران زمان جنگ که موروا را به مردم شناساند.

تعداد ۸۳ کتاب درسی قدیمی مربوط به سالهای ۱۳۳۰ تا ۱۳۶۰ موجود است که بیشتر مقطع دبیرستان و راهنمایی را در بر میگیرد .  از علاقمندان به خرید این مجموعه دعوت میشود به دیدن لیست کتابها که در زیر موجود میباشد . 

دیدگاه کاربران
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

توسط
تومان