برای دانلود روی لینک دانلود راست کلیک کرده و ذخیره و یا بارگیری پیوند را بزنید

دانلود کتاب نقدهای علامه طباطبائی بر علامه مجلسی در بوکیها

درباره کتاب : دو اندیشۀ بزرگ و دو اندیشمند بزرگ در مسائلی با همدیگر تلاقی کرده اند، تلاقی گزینشی که تنها ملاقات های متعارض و در مواردی متناقض، با هم داشته اند؛ همه چیز در میان شان به بحث نیامده، تنها نکات مهم و دقیق و مسائل اساسی (که حتی می توان گفت سرنوشت علوم ما را تعیین می کنند) چالش میان این دو بزرگوار، بوده است.
دریغ اسف بار است اگر نکوشیم هر چه بیش تر از این برخورد دو اندیشه بزرگ بهره مند شویم.
نحن معاشرالطّلبه، بخوبی می دانیم که بهره جوئی از این گونه مباحثات طلبگی تکلیف ما است و پیش از آن، فطرت دانشجوئی و دانش طلبی ایجاب می کند که در حضور دانشمندان و اندیشمندان باشیم. و گرنه، با تکرار مکررات در سطوح پائین و راضی شدن به مطالب پیش پا افتاده، آن هم در جهان امروزی، غیر از اتلاف عمر، چیزی نیست.
 

دیدگاه کاربران
 • علی رضا کهن سال 13 فروردین 1393 / 00:17

  به خاطر دانلود کتاب علامه از شما بسیار سپاسگزارم . کار من مطالعه پیگیر است و شما کتابی را که مدتها د رطلب آن بودم در اختیار م قرار دادید. تاکنون صدها کتاب دانلود کرده ام و برای کسی نظری نگذاشته ام ؛اما سپاس از شما فریضه من است .در پناه حق باشید .

  • bookman 13 فروردین 1393 / 00:19

   درود بر شما همراه ِ گرامی
   خواهش میکنم بزرگوار .. بنده فقط انجام وظیفه میکنم به هموطنان عزیزم .
   امیدوارم در پناه ایزد شاد و پیروز باشید

 • محمد 20 دی 1393 / 03:38

  سلام.اولا تشکر بنده رو بابت این کار بزرگتون بپذیزید. فقط میتونم بگم اجرتون با خدا. ان شا الله در تمام مراحل زندگیتون موفق باشید. دوما یه درخواست داشتم اونم اینکه لطف کنید کتاب های مذهبی رو بیشتر قرار بدید البته ترجیحا نسخه های اسکن شده از متن اصلی. چون معمولا نسخههای تایپی موجود غلط تایپی زیاد دارند. اگه مقدوره کتاب های علامه جعفری وطباطبایی رو قرار بدید.خیلی ممنون

  • bookman 20 دی 1393 / 22:34

   درود بر شما
   کتابهای مذهبی به مرور به سایت اضافه خواهد شد .

 • zahra 9 آبان 1394 / 22:04

  سلام خییییییییییییییییییییییییییییییلیییییییییییییییییییییی مممنون.موفق و موید باشید .

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

توسط
تومان