برای دانلود روی لینک دانلود راست کلیک کرده و ذخیره و یا بارگیری پیوند را بزنید

دانلود کتاب فرار از گورستان نوشته میکی اسپیلین

قسمتی از کتاب :

هوا دم کرده و سنگین بود. احساس توام با کسالتی شدید مرا در خود گرفته بود. عقربه های ساعت به روی هفت شب قرار داشت و من تا آن وقت هرچه سعی کرده بودم موفق به رفع خستگی از بدنم نشده بودم.
عاقبت از جایم برخاستم و پس از خاموش کردن تلویزیون در آپارتمانم را قفل نمودم و چون احتمال زیادی می رفت که باران شروع به ریزش نماید، بارانیم را بر تن کردم و یقه آن را بالا زده و شاپوی همیشگی ام را به روی پیشانی پایین آوردم و سوار آسانسور شده در طبقه اول پیاده شده و قدم به خیابان نهادم و از طرف پیاده رو به خیابان سرازیر شدم.
نمیدانم به چه جهت آن شب تا این درجه مایل به پیاده روی بودم. از چهارراهی که بر سر راهم بود گذشتم و در این هنگام باران هم تازه شروع شده و آهسته آهسته دانه هایش بر زمین می ریخت.
در آن وقت من تازه چند روز بود که آپارتمانی در یکی از خیابانهای خلوت و نسبتا کم رفت و آمد شهر اجاره کرده بودم و به همین جهت در آن وقت شب گهگاهی عابری از آنجا می گذشت. همانطور که مشغول قدم زدن بودم، برای سرگرمی به اطرافم نگاه می کردم و پنجره های خانه ها را زیر نظر می گرفتم، بعضی چراغهایشان روشن و بعضی خاموش بودند…


توجه : در صورت تمایل میتوانید مجموعه ۶۲ عنوان کتابهای میکی اسپیلین را بصورت یکجا از اینجا دریافت نمایید

دیدگاه کاربران
 • Amir 20 شهریور 1399 / 20:46

  با عرض درود و خسته نباشید بابت سایت پویا و بسیار عالی که دارید من حدود۳ سال یا بیشتره عضو خبرنانتون هستم کتاباتون محشره فقط یه سلیقه شخصی واسه بهتر شدن سایت دارم اونم اینکه رمانهای تاریخی ایرانی رو بیشتر بذارید مخصوصا اونایی که ناشناخته تر هستند.مانا و پایدار باشید

  • bookman 21 شهریور 1399 / 00:02

   درود بر امیر گرامی
   سپاز از مهرتان و امیدوارم باز هم در کنارمان داشته باشیمتان
   دوست عزیزم .. متاسفانه بدلیل مشکلات حق نشر و قوانین کپیی رایت دستمان بسته است ولی تلاشمان را میکنیم تا از آثاری که ازاد هستند استفاده کنیم تا شما بزرگواران نیز رضایت بیشتری داشته باشید .

 • احسان 23 مهر 1400 / 14:14

  لینک دانلود ارور میدهد

  • bookman 24 مهر 1400 / 17:04

   درود بر شما
   اصلاح شد

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

توسط
تومان