برای دانلود روی لینک دانلود راست کلیک کرده و ذخیره و یا بارگیری پیوند را بزنید

کتاب شیادیهای ادبی و آثار صادق هدایت نوشته حسن قائمیان

درباره کتاب :

کتاب شیادیهای ادبی و آثار صادق هدایت نوشته حسن قائمیان – سعید قاسمیان

این کتاب دربرگیرنده یادداشت‌های نویسنده است که نوشته‌های متعددی را مورد مطالعه و انتقاد قرار داده که درباره آثار صادق هدایت به نگارش درآمده‌اند. نویسنده در مقدمه یادآور شده است:
«کوشش ما ناظر به نمونه‌هایی از اینگونه آثار باشد تا ماهیت کوشش‌های خصمانه افراد شهرت‌طلب و سودجو را به طور کلی روشن کنیم و کسانی را که خواسته‌اند از نام و آثار صادق به سود خود بهره‌برداری کنند تقریبا به طور جمعی معرفی کنیم و نیز عواملی را که محرک آنها در تهیه و انتشار برخی از نوشته‌ها و گردآورده‌ها بوده است به عموم بشناسانیم تا اینگونه فعالیت‌های شیادانه در تاریخ ادبیات ما منعکس شود و برای نسل‌های آینده باقی بماند».

فهرست 

درباره ارزش نوشته های مورد بررسی
چرا تاکنون سکوت کرده بودیم
نوشته های ساختگی
استفاده از نسخه های خطی
تصحیح متون مختلف
دستبردهای غیرمجاز ادبی
تفسیر و تحشیه برخی از متون قدیم و…دیدگاه کاربران
 • پژمان 22 دی 1399 / 16:14

  بنده گمانم این بود که شما در کمال صداقت و احساس مسئولیت کار می کنید اما راستش حالا دچار تردید شده ام
  وقتی از هر سه کتابی که از اینجا میگیرم یکی مزدور نامه از آب در میاد ادم به شک میفته
  از آنچه کشیده ایم
  چه کسی پدرم را کشت(مقدمه)
  تاریخ لیث صفاری و..
  دوست گرامی نشر اینها خدمت نیست، خیانته، بسیاری از کسانی که به سایت شما سر میزنند نوجوان اند و ناآگاه، وقتی ابنهمه دروغ و چرند جای حقیقت طبع میشه شما هم در گمراهی اون فرد بی اطلاع سهیم خواهی بود..
  طرف به اسم پرولتریا تبلیغ لیبرالیسم و امپریالیسم میکنه
  اون یکی در پی تطهیر سازمان سالمندان منافقه
  دبگری سعی میکنه حضرت امیر رو در کنار دیگر هجوم اورندگان به ایران قرار بده و قهرمان ملی اهل سیستان رو خوارج مسلک نشون بده
  دوست عزیز، من نمبتونم بشینم و ببینم که چنبن خیانتی صورت میگیره
  یا شما اطلاع دارین یا نه
  اگه دارین که من از مجاری قانونی اقدام مبکنم
  اگرم نداشتین حالا دبگه دارین
  من هم درد فرهنگ و کتاب و اندیشه دارم اما درد فروشی نمیکنم
  شرف فروشی و دروغ فروشی نمیکنم
  باهات اتمام حجت کردم

  • bookman 22 دی 1399 / 20:14

   درود بر شما
   سپاس از اینکه همراه ما هستید

   واقعا من نمیدونم دقیقا در مورد چی حرف می زنید … کتابها رو موقتا بصورت پیش نویس در آوردم تا بررسی کنم ببینم مشکلش چی هست ..
   قبلا هم عرض کردم خدمتتون ،کتابهایی که توی سایت منتشر می شه رو بدون شک دلیل نمی شه من یا کس دیگه ای خونده باشه و بر حسب اون معرفی کنه . کتابها با توجه درخواست قرار می گیره و خب نه ما و نه هیچ سایت و یا کتابخانه انلاینی نه فرصت و نه دلیلی داره تمامی کتابها رو خودش بخونه .. هر کسی به بعدی علاقمند هست که خب ممکنه اینهایی که شما فرمودید اصلا مورد پسند و علاقمندی های ما نباشه که براش وقت بذاریم و بخونیم و صزفا با توجه به درخواستهای کاربران ، و یا لطف کاربرانی که ارسال میکنند فایل ها رو برای ما جهت انتشار ، و یا ناشران محترمی که معرفی میکنند کتابی و یا بازار و فروش های اون و محبوبیت آثار – کتابها روی سایت قرار میگیرند .
   در صورتی که موردی بود میتونید به راحتی و بدون لفافه با ما در میان بگذارید و از حاشیه و پیچش و پراکندگی کم کنیم … من حقیقتا متوجه منظور شما نشدم و به همین دلیل دو کتابی که در لیستتون بود رو غیر فعال کردم تا ببینم چه محتوایی دارند …
   اما شما هم با ما در ارتباط باشید و دلیل رنجش هاتون رو با ما در میان بگذارید و البته خواهش میکنم هر کتابی رو که مشکلی داره زیر همون عنوان نقد و درخواستتون رو ارایه بدین تا بدونیم مشکل از چه کتابی هست ..
   سپاس از همراهی شما .

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

توسط
تومان